فروش اقساطی تشک و کالای خواب با هر بودجه ای در فروشگاه گرم و نرم

ما در گرم و نرم شرایطی را فراهم آورده ایم تا هر کسی با هر بودجه ای قادر باشد تا کالای خواب مناسب خود را به آسانی تهیه کرده و نگرانی خاصی برای پرداخت یکجای هزینه نداشته باشد. در نظر داشته باشید فروش ویژه اقساطی شامل کلیه محصولات تشک زنیت، آسایش، اکسون، رویال و رویا و دسته بندی تخت خواب می شود که در ادامه به جزئیات آن می پردازیم. 

اگر در استان تهران و البرز سکونت داريد مي توانيد از خريد اقساطي گرم و نرم بهره مند شويد. با استفاده از چک بانکي شخصي خود تا 70 درصد قيمت محصول مورد نظر خود به صورت اقساط خريداري کنيد. به اين منظور کافي است تا پس از انتخاب محصول مورد نظر خود و تماس با مشاورين ما، به صورت حضوري يا پستي چک هاي خود را براي ما بفرستيد. پس از ارزيابي و اعتبار سنجي چک ها، خريد شما کامل شده و محصول مورد نظر برايتان ارسال خواهد شد.

همچنين اگر در شهر هاي ديگر زندگي مي کنيد نيز مي توانيد به صورت تلفني با ما در ارتباط باشيد و چک هاي خود را به آدرس گرم و نرم ارسال کنيد.پس از اعتبار سنجي با شما تماس گرفته خواهد شد ومي توانيد به راحتي خريد خود را انجام دهيد.

خريد اقساطي گرم و نرم بدون دريافت سود بانکي و صرفا با استفاده از چک معتبر بانکي شما انجام پذير است و گزينه اي مناسب براي کساني است که امکان پرداخت تمام مبلغ را به صورت يکجا ندارند.

راه هاي ارتباطي با ما جهت انجام خريد اقساطي به شرح زير است.

تهران ، شهرک گلستان، بلوار گلها، نبش یاس چهارم، پلاک 55

تلفن : ۴۴۷۰۵۶۱۸ (۰۲۱)

همراه : ۸۰۰ ۷۰ ۷۱ ۰۹۱۲

پس لازم نیست نگرانی خاصی از بابت انتخاب تشک مورد نظر خود داشته باشید. همین حالا به صفحه خرید تشک مراجعه کرده و محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید. و سپس با ما تماس بگیرید.

خرید اقساطی
خرید اقساطی
خرید اقساطی کالا
خرید با چک بانکی