فروش اقساطی تشک و کالای خواب با هر بودجه ای در فروشگاه گرم و نرم

ما در گرم و نرم شرایطی را فراهم آورده ایم تا هر کسی با هر بودجه ای قادر باشد تا کالای خواب مناسب خود را به آسانی تهیه کرده و نگرانی خاصی برای پرداخت یکجای هزینه نداشته باشد. در نظر داشته باشید فروش ویژه اقساطی شامل کلیه محصولات تشک زنیت، آسایش، اکسون، رویال و رویا و دسته بندی تخت خواب می شود که در ادامه به جزئیات آن می پردازیم. 

اگر در استان تهران و البرز سکونت دارید می توانید از خرید اقساطی گرم و نرم بهره مند شوید. با استفاده از چک بانکی شخصی خود تا 70 درصد قیمت محصول مورد نظر خود به صورت اقساط خریداری کنید. به این منظور کافی است تا پس از انتخاب محصول مورد نظر خود و تماس با مشاورین ما، به صورت حضوری یا پستی چک های خود را برای ما بفرستید. پس از ارزیابی و اعتبار سنجی چک ها، خرید شما کامل شده و محصول مورد نظر برایتان ارسال خواهد شد.

همچنین اگر در شهر های دیگر زندگی می کنید نیز می توانید به صورت تلفنی با ما در ارتباط باشید و چک های خود را به آدرس گرم و نرم ارسال کنید.پس از اعتبار سنجی با شما تماس گرفته خواهد شد ومی توانید به راحتی خرید خود را انجام دهید.

خرید اقساطی گرم و نرم بدون دریافت سود بانکی و صرفا با استفاده از چک معتبر بانکی شما انجام پذیر است و گزینه ای مناسب برای کسانی است که امکان پرداخت تمام مبلغ را به صورت یکجا ندارند.

راه های ارتباطی با ما جهت انجام خرید اقساطی به شرح زیر است.

تهران ، شهرک گلستان، بلوار گلها، نبش یاس چهارم، پلاک 55

تلفن : ۴۴۷۰۵۶۱۸ (۰۲۱)

همراه : ۸۰۰ ۷۰ ۷۱ ۰۹۱۲

پس لازم نیست نگرانی خاصی از بابت انتخاب تشک مورد نظر خود داشته باشید. همین حالا به صفحه خرید تشک مراجعه کرده و محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید. و سپس با ما تماس بگیرید.

خرید اقساطی
خرید اقساطی
خرید اقساطی کالا
خرید با چک بانکی